تبلیغات
.: ایمان دانلود :. - راه حل بازی فکری Hapland
.: ایمان دانلود :.
.: بزرگترین و بروزترین وبلاگ سرگرمی :.

بازدید : مرتبه
تاریخ : جمعه 15 مهر 1390

راه حل بازی فکری Hapland

1- روی دریچه طوسی رنگ بالای فلش زرد رنگ سمت راست صفحه کلیک کنید تا دریچه باز بشه.

2- روی فلش زرد رنگ کلیک کنید تا یه آدمک از دریچه خارج بشه.

3- در حالتی که لوله توپ افقی هست، روی آدمک کلیک کنید تا یک گلوله از توپ شلیک بشه. با برخورد این گلوله با تکه چوب سمت چپ صفحه، پلی روی شکاف سمت چپ ایجاد می شه.

4- روی پنجره اتاقک سمت چپ صفحه کلیک کنید تا آدمک درون اتاقک بتونه صدای زنگ رو بشنوه.

5- روی لوله توپ کلیک کنید تا به صورت مایل دربیاد. سپس روی آدمک کنار توپ کلیک کنید تا گلوله دیگری شلیک کنه. این گلوله به زنگ برخورد می کنه و در اتاقک سمت چپ باز می شه. البته در این مرحله نیاز به کمی زمان بندی دارید. در حالت عادی گلوله ای که از توپ شلیک شده پس از برخورد با زنگ، روی الاکلنگ کنار زنگ می افته و الاکلنگ بهش گیر می کنه و این موضوع در مراحل بعدی ما رو با مشکل مواجه می کنه. پس شما باید در لحظه برخورد گلوله توپ با زنگ، روی الاکلنگ کلیک کنید تا جهتش عوض بشه.

6- دو گلوله بعدی که داخل توپ قرار دارند، بمب هستند و باید دور انداخته بشن. اگر بمب ها رو با لوله مورب توپ شلیک کنیم، زنگ رو نابود می کنن ولی ما در مراحل بعدی به زنگ نیاز داریم. اگر هم با لوله افقی شلیک بشن، آدمکی که در پایین صفحه توی اتاقک گیر افتاده می میره. ولی ایشون کسی است که قراره مشعل در پایینی رو برامون روشن کنه، پس نباید کشته بشه. در نتیجه باز نیاز به زمان بندی خواهیم داشت. لوله توپ رو به صورت افقی قرار داده و بمب رو شلیک کنید. بلافاصله پس از شلیک بمب، روی پل چوبی کلیک کنید تا زاویه بگیره و بمب پس از برخورد با پل، به صورت عمودی به بالا پرتاب بشه. با این روش بمب توی هوا منفجر می شه و آسیبی وارد نمی کنه. برای بمب دوم هم به همین روش عمل کنید.

7- آخرین چیزی که داخل توپ هست، کلید در اتاقک سمت راست هست. با پرتاب افقی این کلید، آدمک محبوس در اتاقک، می تونه در اتاقک رو باز کنه.

8- دوباره روی مردی که کنار توپ ایستاده کلیک کنید. این بار آدمک خودش داخل توپ قرار می گیره. با کلیک روی فلش زرد رنگ سمت راست، آدمک دیگری رو برای شلیک توپ آماده کنید.

9- لوله توپ رو به حالت مورب درآورده و با شلیک توپ، آدمک را به سمت زنگ پرتاب کنید.

10- روی آدمکی که کنار زنگ ایستاده کلیک کنید تا زنگ رو به سمت راست هل بدهد. حال روی الاکلنگ کلیک کنید تا جهتش عوض بشه و اهرم چپش زیر سنگی که از قبل روی زمین افتاده قرار بگیره. حال با 3 بار کلیک کردن روی زنگ، زنگ روی اهرم سمت راست الاکلنگ می افته و سنگ رو به روی مینی که در سمت راست صفحه روی زمین قرار داره پرتاب می کنه. مین منفجر می شه و از بین می ره.

11- روی فلش قرمزرنگ سمت چپ صفحه کلیک کنید تا جهت راست رو نشون بده. بعد روی دری که زیر فلش هست کلیک کنید. آدمکی از خانه خارج می شه، از روی پل عبور می کنه، (مین رو هم که قبلا از بین بردیم) وارد در بالایی شده و مشعل اول رو روشن می کنه.

12- اگر روی آدمک پایینی کلیک کنید، شروع به حرکت به سمت در دوم می کنه و قبل از اینکه به در برسه، جعبه ای که در سمت راست صفحه آویزان شده، باز می شه و سگی از جعبه خارج می شه و آدمک رو می کشه. در این مرحله هم نیاز به زمان بندی دارید. یعنی اگر در لحظه مناسب، روی پنجره ای که در زیر توپ قرار گرفته کلیک کنید، پنجره باز شده و سپس آدمک داخل اتاق با شدت پنجره رو می بنده. این کار باعث می شه سنگی که در زیر پنجره قرار داره بیافته روی سگه! و آدمک پایینی می تونه با آرامش به راهش ادامه بده و مشعل دوم رو روشن کنه.

13- تبریک می گم! شما موفق شدید بازی رو به اتمام برسونید. البته بعد از خواندن راه حل... خسته نباشید!

راستی این تنها نسخه این بازی نیست و این بازی 2 قسمت دیگر هم دارد که بعدا" براتون تو وبلاگ می گذارم . 
طبقه بندی: بازی کامپیوتر، 
برچسب ها: راه حل بازی فکری Hapland، 1 Hapland، 2 Hapland، 3 Hapland، بازی فکری، راه حل، راه حل بازی فکری، بازی، کامپیوتر،
ارسال توسط Iman
آرشیو مطالب
نظر سنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید ؟


صفحات جانبی
پیوند های روزانه
خبرنامه
اگر می خواهید بدون وارد شدن به سایت از به روز شدن آن مطلع شوید و مطالب سایت را در ایمیلتان مشاهده کنید در خبرنامه عضو شوید .

لطفا" در بالا نام و در پایین آدرس ایمیل خود را وارد کنید .
ما را محبوب کنید
آخرین اخبار
پ ن پ
دانستنیها
پیامک تصادفی
آپلود رایگان
این سایت هیچ مسئولیتی نسبت به عکس ها و فایل های آپلود شده توسط کاربران ندارد .
آپارات